ISKALNIK

Ni zadetkov!

Za iskani niz ODDAJA NEPREMI��NINE ni zadetkov!

Priporočamo ogled nepremičnine...

Nepremičnine - HIŠA // RUŠEVINA - PRODAJA

Nepremičnine Vipolže, Prodaja
Ruševina

Prodaja se ruševina na zazidljivem zemljišču velikosti cca. 331m2 s pripadajočim kmetijskim zemljiščem velikosti 1534m2. ...

Cena: 100.000,00 €

Nepremičnine - HIŠA - PRODAJA

Nepremičnine Lig, Prodaja
Hiša

Samostojna stanovanjska hiša s pripadajočim gospodarskim poslopjem in dvoriščem. Stanovanjska hišo v izmeri neto tlorisn ...

Cena: 55.000,00 €

Nepremičnine - OSTALA PONUDBA // GOSPODARSKO POSLOPJE - PRODAJA

Nepremičnine Lig, Prodaja
Gospodarsko poslopje

Gospodarski objekt velikosti 125m2 na zemljišču 755m2 primeren za spremembo v stanovanjski objekt. ...

Cena: 35.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Volče, Prodaja
Zemljišče

Gozdovi velikost 39107 m2 in pašnik velikost 6755 m2 ter neplodno zemljišče velikost 396 m2. ...

Cena: 14.500,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Komen, Prodaja
Zemljišče

Zazidljivo zemljišče velikosti 2174 m2. ...

Cena: 130.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // ZA GRADNJO STANOVANJSKE HIŠE - PRODAJA

Nepremičnine Idrija, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji velikosti 801m2. Vsa infrastruktura ob parceli. ...

Cena: 35,00 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Dolnje Cerovo, Prodaja
Zemljišče

Med Briškimi griči v kraju Dolenje Cerovo prodajamo zemljišče velikosti 3980m2 od tega cca 1000m2 v območju za stan ...

Cena: 127.500,00 €

Nepremičnine - HIŠA - PRODAJA

Nepremičnine Lovišče, Prodaja
Hiša

Starejša kamnita stanovansjka hiša potrebna celovite obnove. Sončna lega, razgled na zeleno pokrajino. Dostop urejen. & ...

Cena: 30.000,00 €

Nepremičnine - HIŠA - PRODAJA

Nepremičnine Solkan, Prodaja
Hiša

Prostorna vezana stanovanjska hiša skupne površine 295 m², od tega 192 m² uporabne površine, s teraso v nadstr ...

Cena: 320.000,00 €

Št. nepremičnin: 18