ISKALNIK

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Volče, Prodaja
Zemljišče

Gozdovi velikost 39107 m2 in pašnik velikost 6755 m2 ter neplodno zemljišče velikost 396 m2. ...

Cena: 14.500,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Lokve, Prodaja
Zemljišče

Stavbno zemljišče v Lokvah velikost 7124 m2 na lepi sončni lokaciji tik ob cesti z vso infrastrukturo v neposredi bližin ...

Cena: 30,00 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Idrija pri Bači, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijsko zemljišče velikosti 37710m2 od tega cca 70% gozdnih zemljišč. ...

Cena: 37.710,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Dornberk, Prodaja
Zemljišče

Zemljišče kmetijsko ( vinogradi)  in gozdovi v skupni velikosti 15.847 m2 ...

Cena: 20.000,00 €

Nepremičnine - HIŠA - PRODAJA

Nepremičnine Lovišče, Prodaja
Hiša

Starejša kamnita stanovansjka hiša potrebna celovite obnove. Sončna lega, razgled na zeleno pokrajino. Dostop urejen. & ...

Cena: 30.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // ZA GRADNJO STANOVANJSKE HIŠE - PRODAJA

Nepremičnine Gradišče pri Vipavi, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji velikosti 777m2 in solastniškem delu 60,80m2 na dostopni poti v prijetni Vasici ...

Cena: 90,00 €/m2

Nepremičnine - HIŠA // VEČSTANOVANJSKA - PRODAJA

Nepremičnine Šempas, Prodaja
Večstanovanjska

Na prijetni lokaciji se prodaja Dvostanovanjska hiša velikosti 369,10m2, sprizidkom letne kuhinje in garaže na parceli 8 ...

Cena: 699.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // ZA POSLOVNO GRADNJO - PRODAJA

Nepremičnine Miren, Prodaja
Za poslovno gradnjo

Zemljišče primerno za poslovno in industrijsko gradnjo površina 21.800 m2. Cena na 85€/m2 + DDV. Možnost nakupa manjšega ...

Cena: 85,00 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // GOZDOVI - PRODAJA

Nepremičnine Renče, Prodaja
Gozdovi

Gozd velikosti 13414m2 v bližini Renškega podkraja. ...

Cena: 0,75 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // KMETIJSKO ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Stara Gora, Prodaja
Kmetijsko zemljišče

Kmetijska zemljišča velikosti 28805m2 od tega 14827 gozda vse v k.o. Stara gora ...

Cena: 65.000,00 €

Nepremičnine - POSLOVNI PROSTOR - PRODAJA

Nepremičnine Vrtojba, Prodaja
Poslovni prostor

Naprodaj poslovni prostor velikosti 809m2 od tega v Pritličju 482m2 ( kuhinja, skladišče, Hladilne komore, pakirnica) na ...

Cena: 598.000,00 €

Nepremičnine Ajševica, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zazidljivo zemljišče velikost 2477m2 v bližini vsa infrastruktura ob glavni cesti. Možnost menjave za stanovanje. ...

Cena: 70,00 €/m2

Nepremičnine Preserje, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 499 m2. Zemljišče se prodaja s pridobljenim gradbenim dovoljenjem  za izgradnj ...

Cena: 69.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Dolnje Cerovo, Prodaja
Zemljišče

Med Briškimi griči v kraju Dolenje Cerovo prodajamo zemljišče velikosti 3980m2 od tega cca 1000m2 v območju za stan ...

Cena: 127.500,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // GOZDOVI - PRODAJA

Nepremičnine Kneža, Prodaja
Gozdovi

Gozd v izmeri 18.102 m2 v dveh parcelah eni ob drugi. ...

Cena: 10.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Loke, Prodaja
Zemljišče

Zemljišče velikosti 2002 m2. Prijetna lokacija s pogledom na dolino. Zemljišče je v območju OPPN Vsa infrastruktura ob ...

Cena: 80,00 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Kal nad Kanalom, Prodaja
Zemljišče

Kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 8.761 m2. Parcele v velikosti 3144m2, 3100m2, 1176 m2, 1280 m2 in 61 m2. ...

Cena: 8.500,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Skrilje, Prodaja
Zemljišče

Prodaja se posestvo (kmetijsko zemljišče in gozd), ki sestoji iz dveh delov. Oboje v neposredni bližini vasi Skrilje in ...

Cena: 17.171,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE // ZA GRADNJO VIKENDA - APARTMAJEV - PRODAJA

Nepremičnine Trnovo pri Gorici, Prodaja
Za gradnjo vikenda - Apartmajev

Zemljišče za gradnjo vikenda velikosti 5513m2 v vikend naselju Trpinovšče  . ...

Cena: 20,00 €/m2

Nepremičnine Kromberk, Prodaja
Za gradnjo stanovanjske hiše

Zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji velikosti 1551m2 na območju Fajdigovšče. ...

Cena: 67,00 €/m2

Nepremičnine - HIŠA // SAMOSTOJNA HIŠA - PRODAJA

Nepremičnine Banjšice, Prodaja
Samostojna hiša

Samostojna kamnita stanovanjska hiša z delom gospodarskega poslopja v skupni velikosti 157m2 na parceli 130m2. Potrebna ...

Cena: 39.000,00 €

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Brje pri Komnu, Prodaja
Zemljišče

Kmetijsko zemljišče velikosti 49.029 m2, deloma kot gozd. ...

Cena: 0,47 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Škofi, Prodaja
Zemljišče

Kmetijsko zemljišče velikosti 11625m2 v neposredni bližini vasi Škofi. ...

Cena: 5,00 €/m2

Nepremičnine - ZEMLJIŠČE - PRODAJA

Nepremičnine Branik, Prodaja
Zemljišče

Kmetijska zemljišča v skupni izmeri 9.522 m2. ...

Cena: 3,50 €/m2

Nepremičnine - OSTALA PONUDBA // GOSPODARSKO POSLOPJE - PRODAJA

Nepremičnine Porezen, Prodaja
Gospodarsko poslopje

Prodaja se gozdno zemljišče velikosti 16.419m2. Na zemljišču se nahaja gospodarski objekt velikosti 16 m2. ...

Cena: 80.000,00 €

Nepremičnine - STANOVANJE // ŠTIRI ALI VEČSOBNO STANOVANJE - PRODAJA

Nepremičnine Tolmin, Prodaja
Štiri ali večsobno stanovanje

V večstanovanjski hiši v neposredni bližini centra se prodaja duplex stanovanje velikosti 140m2 s pripadajočo garažo 20m ...

Cena: 245.000,00 €

Št. nepremičnin: 143

Stran:
[#] [1] [2] [3] [4] [5] ...